Jak nakupovat kryptoměny

Nakupte u nás kryptoměny pomocí několika jednoduchých kroků.

Aplikace Alza.cz pro iPhone nebo Android je nyní jedinná možnost, jak si u nás otevřít účet. Navigace v aplikaci je jednoduchá a přehledná. Přihlášením se vám otevírá cesta k nákupu nejen kryptoměn.

Stáhněte si aplikaci smluvního partnera Alza.cz

Nemusíte se starat o technické řešení a bezpečnost kryptoměn. To nechte na nás. Přijímejte platby za služby a my vám je každý den pošleme na bankovní účet.

Přihlaste se

V menu “Moje Alza” v aplikaci nově najdete položku Moje Kryptopeněženka. Při prvním otevření je třeba se zaregistrovat.Nezlobte se, podle zákona nám Alza nemůže dát vaše údaje automaticky a je nutné vyplnit několik políček.Celé to zabere maximálně minutu: -).

Přihlaste se
Obr. 1: Přihlášení do aplikace. Zobrazeno na zařízení Apple.

Přidejte svoje peněženky

V aplikaci můžete přidat pro každou kryptoměnu jeden veřejný klíč, stačí ho “vyfotit”. Privátní klíč, kterým peníze můžete odeslat po vás nechceme a v aplikaci ani nelze přidat. Pokud si nejste jisti, můžete použít naše ověření peněženky. Po přidání peněženek, tedy adres na ně si je nemusíte pamatovat. Pamatujeme si je za vás.

Přidejte svoje peněženky
Obr. 2: Přidání svých peněženek. Zobrazeno na zařízení Apple.

Stavte se na jakékoliv pobočce Alza.cz (vyhledat nejbližší pobočku?)

Kdykoliv máte cestu kolem, nebo si jdete vyzvednout svou objednávku, můžete si směnit podle aktuálního kurzu. Stačí zadat své telefonní číslo a zvolíte si o jakou kryptoměnu máte zájem.Paybox vás nákupem bezpečně provede.

Kryptoměnu vám za chvilku doručíme

Po nákupu vám bez zdržování odešleme vaší měnu, vše můžete online sledovat krok za krokem. Z principu fungování technologie blockchain může doručení konkrétních měn trvat v rozmezí několika minut až hodin.

Ják vypadá průběh transakce on-line.
Názornou transakci si lze prohlédnout pod tímto odkazem.

Pár slov nakonec

Dbáme na transparentnost! Při směně přes HD Crypto znáte veškeré poplatky před nákupem a můžete si je porovnat. Nemanipulujeme s kurzy jednotlivých kryptoměn. Naše mise je přiblížit kryptoměny lidem.

Směna za pomocí šeku je velmi jednoduchá

Jediná možnost, jak nyní získat voucher ( šek pro nákup kryptoměn ) je prostřednictvím e-shopu Alza.cz

U našeho partnera zakoupíte šek, který nese unikátní generovaný kód. Tento kód je třeba zadat ve správném formátu na stránce zde. Budeme po Vás chtít pouze základní informace, které jsou uvedeny v našich obchodních podmínkách. Uplatnéním šeku jakožto využívání našich služeb souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Crypto voucher

Zobrazit nabídku šeků na Alza.cz
HD Crypto s.r.o.
U Pergamenky 1522/2
170 00, Praha 7
E: support@hdcrypto.cz
T: +420 724 792 442